Tunisko

Písčité pláže, podmanivý dotek historie a dobrodružná projížďka na velbloudovi - to vše si můžete vychutnat v Tunisku. Přidejte k tomu ještě zajímavé nákupy suvenýrů na místním tržišti spojené s bojovným smlouváním.

 • Fórum
  Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Zajímavé destinace v Tunisku
  Historii nejlépe prozkoumáte v Tuniském Kartágu - určitě si nenechte uniknout Punské pohřebiště. Pokud raději cestujete za sluncem, neprohloupíte s některou z oblíbených turistických destinací Djerbou, Hammametem nebo Sousse.
  0 Témata
  0 Příspěvky
  Žádné příspěvky
 • Jak cestovat do Tuniska
  Nejpohodlnější cestování do Tuniska je letadlem s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Pokud využijete cestování po vlastní ose, připravte se na cestu po vodě, kdy se projedete více než 28 hodin v trajektu.
  0 Témata
  0 Příspěvky
  Žádné příspěvky
 • Ubytování v Tunisku
  Podobně jako v Řecku jsou v Tunisku velmi optimističtí při hodnocení hotelů. Pokud se chcete přiblížit realitě, odečtěte aspoň jednu hvězdičku. Kromě hotelů můžete také využít populární a levnější apartmány či studia.
  0 Témata
  0 Příspěvky
  Žádné příspěvky
 • Další rady a tipy na dovolenou do Tuniska
  Znáte dokonalý systém pro strategické smlouvání na trzích a bazaarech. Podařilo se Vám najít dobrou restauraci nebo jiný podnik, podělte se s ostatními dobrodruhy.
  1 Témata
  1 Příspěvky
  Poslední příspěvek od HanZ Zobrazit poslední příspěvek
  v úte 19. úno 2008 20:05:31

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron